Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Водіям та перевізникам » Перелік автомобільних доріг Хмельницької області » Перелік доріг місцевого значення (обласні)

Перелік доріг місцевого значення (обласні)

ПЕРЕЛІК

обласних автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області,

у тому числі їх ділянок, що суміщаються з вулицями міст та інших населених пунктів

№№

дороги

Назва автомобільної дороги

Протяжність, км

1

2

3

Білогірський район

 О230101

Шуньки – Гурщина ч/з Переросле

11,5

  О230102

Білогір’я – Плужне

21,1

  О230103

Білогір’я – Вільшаниця

9,7

О230104

Варивідки – Сушівці  

2,0

О230105

Хорошів – Степанівка 

4,6

О230106

Хорошів – Ставищани – Вільшаниця

15,0

О230107

Карасиха – Ставищани – Ліски

9,7

О230108

(Білогір’я – Плужне) – Синютки

3,8

О230109

Ямпіль – Тихомель ч/з В’язовець

23,0

О230110

В.Боровиця – (Шуньки – Гурщина)

9,3

О230111

Дзвінки – Шельвів ч/з Залужжя

12,0

О230112

Окіп – /Р–48/  ч/з Рідки

2,5

О230113

Воробіївка – (Ямпіль – Тихомель)

2,1

О230114

[ Білогір’я – /Р–26/] – Юрівка

3,2

О230115

/Н–02/ – Семенів

4,7

О230116

/Н–02/ – Миклаші

3,0

О230117

(Білогір’я – Плужне) – Коритне

2,2

О230118

/Н–02/ – Квітневе

1,5

О230119

Залужжя – Покощівка ч/з Двірець

1,7

О231601

Теофіполь – ( Ямпіль – Тихомель) через Човгузів

6,2

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

148,8

Віньковецький район

О230201

Віньківці – Подолянське

3,7

О230202

Зіньків – Сл.Охрімовецька

14,9

О230203

Сл.Охрімовецька – Нетечинці

8,9

О230204

Віньківці – Грим’ячка ч/з Петрашівку

16,6

О230205

Яснозір’я – Охрімівці ч/з Виселок

9,8

О230206

М.Олександрівський – Говори

14,0

О230207

Осламів – Карачіївці ч/з Калюсик

7,6

О230208

Осламів – Зоряне

6,8

О230209

Віньківці – М.Олександрів

11,5

О230210

Адамівка – Черкасівка ч/з Покутинці

8,7

О230211

Адамівка – Зіньків

2,8

О230504

Новосілка – Охрімівці

3,8

О230512

Шелехове – Гоголі – Говори

26,7

О230514

Загінці – Яснозір’я

4,4

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

140,2

Волочиський район

О230301

Волочиськ – Щаснівка

24,9

О230302

Волочиськ – Соломна

21,3

О230303

Волочиськ – Зайчики

22,2

О230304

Юхимівці – /М–12/

9,3

О230305

/Р–48/ – Бубнівка ч/з Попівці

21,7

О230306

/Р–48/  – Курилівка ч/з Чухелі

22,0

О230307

/М–12/ – Видава

11,9

О230308

/М–12/ – Юхимівці ч/з Трительники

11,9

О230309

( Волочиськ – Соломна ) – елеватор

1,0

О230310

Соломна – Борщівка

2,1

О230311

Бокиївка – /М–12/   

1,3

О230312

Об’їзна м. Волочиськ

0,8

О230313

Пахутинці – Клинини ч/з Кушнирівку

18,0

О230314

Яхнівці – Рябіївка

13,0

О230315

Гарнишівка – Вигода

5,5

О230316

Завалійки – /Р–48/

6,0

О230317

/Р–48/ – Війтівці

2,8

0230318

/Р–48/ – Сарнів

2,2

О230319

Нова Гребля – /Р–48/

2,5

О230320

Наркевичі – ( Хмельницький – Волочиськ )

1,0

О230321

[/М–12/   – Видава] – Петриківці

1,9

О230322

Писарівка – Зелена

2,5

О231611

Гаївка – ( Волочиськ – Щаснівка )

2,6

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

208,4

Городоцький район

О230401

Городок – Лісогірка

4,0

О230402

/Р–50/ – ( Чернелівка – Городок – Смотрич )

22,4

О230403

/Р–48/ – В.Карабчіїв

36,2

О230404

Варівці – ст.Вікторія ч/з Н. Світ

24,8

О230405

Тростянець – ( Варівці  – ст.Вікторія ) ч/з Басівку

10,0

О230406

/Р–50/ – Балакири

6,8

О230407

Ст.Вікторія – Мудриголови

7,4

О230408

( Чернелівка – Городок – Смотрич ) – Чорниводи

3,9

О230409

( Чернелівка – Городок – Смотрич ) –
Н.Пісочна

5,5

О230410

Купин – В.Яромирка – х.Золотарка  

9,1

О230411

Об’їзна м.Городок

2,6

О230412

Дахнівка – Остапківці

12,6

О230413

Калитинці – ( Чернелівка – Городок –
Смотрич )

9,6

О230414

Немиринці – Журавлинці

11,5

О230415

Шишківці – [/Р–50/ – ( Чернелівка – Городок – Смотрич )]

1,2

О230416

Хоптинці – Підлісний Веселець

2,8

О230417

/Р–48/ – Кам’янка

1,0

О230418

Слобідка Сатанівська – Кам’янка

5,9

О230419

Липівка – /Р–48/

2,6

О230420

Бубнівка – /Р–48/

2,6

О230421

Курівка – /Р–48/

2,6

О230422

Червона Поляна – /Р–48/

7,6

О230423

Хоптинці – /Р–50/ з під’їздом до х.Червоного

11,4

О230310

Соломна – Борщівка

21,9

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

226,0

Деражнянський район

О230501

Деражня – Масівці

16,7

О230502

Деражня – Явтухи

21,2

О230503

Деражня – Колосівка ч/з Галузинці

20,8

О230504

Новосілка – Охрімівці

14,7

О230505

Деражня – Черешенька

4,8

О230506

Красносілка – Новосілка

13,5

О230507

Згарок – Галузинці ч/з Коричинці

13,0

О230508

Коричинці – Вовковинці

4,1

О230509

Радівці – Степівка

16,5

О230510

Гришки – Вівсяники

11,8

О230511

( Деражня – Колосівка ч/з Галузинці) – Шиїнці

6,6

О230512

Шелехове – Гоголі – Говори

1,8

О230513

Копачівка – (Голосків – Деражня – Лука Барська)

4,0

О230514

Загінці – Яснозір’я

4,2

О230515

Під’їзд до с. Городище

1,9

О230516

Вовковинці – Бар

4,1

О230517

Під’їзд до смт.Лозове 

4,2

О230518

Під’їзд до с.Гатна

0,5

О230519

Кальна – ( Голосків – Деражня – Лука Барська )

0,5

О231014

/М–12/ – Шпичинці

2,1

О231004

Летичів – Шпичинці

5,0

О231010

/М–12/ – (Старий Остропіль – Вовковинці )

1,6

О232017

Іванківці – Коржівці

2,4

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

176,0

Дунаєвецький район

О230601

М.Карабчіїв – ст.Дунаївці

16,6

О230602

[/Н–03/ – Маків – санаторій ] – під’їзд до цукрового заводу

0,5

О230603

Лошківці – [Томашівка – /Н–03/]

3,0

О230604

Харитонівка – /Н–03/

14,3

О230605

( Міцівці – Морозів ) – Варварівка

6,0

О230606

Зеленче – Заставля

10,4

О230607

Міцівці – Морозів

19,5

О230608

Іванківці – Притулівка   

18,7

О230609

В.Побійна – ( Іванківці – Притулівка )

4,8

О230610

( Дунаївці – Грушка ) – Соколець

13,6

О230611

/Н–03/ – Яцьківці

18,1

О230612

Ст.Балин – ( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський )

1,1

О230613

В.Кужелева – ( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський )

4,1

О230614

Гірчична – ( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський )

3,8

О230615

( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський ) –Сивороги

4,0

О230616

/Н–03/ – Ставище

2,9

О230617

Чаньків – /Н–03/

3,4

О230618

/Н–03/ – Г.Блищанівська

8,2

О230619

( Дунаївці – Грушка ) – Рачинці

2,1

О230620

Лисогірка – (Ярмолинці – Кам’янець–Подільський ) 

1,7

О230621

( Іванківці – Притулівка ) – Держанівка

2,4

О230622

/Н–03/ – Маків – санаторій

1,3

О230623

Ярова Слобідка – ( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський )

10,9

О230624

Дем’янківці – ( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський )

1,0

О230625

( Дунаївці – Грушка ) – Мушкутинці

1,6

О230626

/Н–03/ – Воробіївка

2,0

О230627

[Томашівка – /Н–03/] – Удріївці

7,8

О230628

/Н–03/ – Вихрівка

4,1

О230629

Томашівка — /Н–03/

11,9

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

199,8

Ізяславський район

О230701

Ізяслав – Н. Село ч/з Білогородку, Христівку

37,7

О230702

Ізяслав – Тишевичі

9,9

О230703

Клубівка – Підлісці

10,2

О230704

Білогородка – Базалія ч/з Волицю

3,4

О230705

Ізяслав – Білотин ч/з Михлю

18,9

О230706

Влашанівка – Тарасівка

10,8

О230707

Білогородка – ст.Білогородка

3,6

О230708

Білижинці – ст.Білогородка

3,6

О230709

Борисів – Клубівка ч/з Більчин

13,4

О230710

В.Пузирки – під’їзд до ст.В.Пузирки

2,8

О230711

Теліжинці – Сахнівці ч/з Сохужинці

16,7

О230712

( Ізяслав – Тишевичі ) – Нечаївка ч/з Зубарі

6,4

О230713

( Ізяслав – Тишевичі ) – ( Корець – Славута – Антоніни ) ч/з Ріпки

7,1

О230714

Чепці – Григорівка ч/з Ліщани, Бейзими

10,0

О230715

( Кам’янка – Шепетівка ) – Білеве ч/з Припутні

3,6

О230716

Поліське – Михнів

12,7

О230717

Сторониче – Плужне

7,0

О230718

Кунів – Болотківці

0,5

О230719

Ізяслав – Сошне

3,3

О230119

Залужжя – Покощівка ч/з Двірець

9,9

О230720

Н.Гутисько – ( Білогір’я – Плужне )

14,6

О230102

Білогір’я – Плужне

4,8

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

210,9

Кам’янець – Подільський район

О230801

Оринин – Підпилип’я

11,0

О230802

Ніверка – /Р­–24/

21,7

О230803

Завалля – Гринчук

27,5

О230804

Довжок – Ластівці

13,7

О230805

Ходорівці – Княгинин

4,6

О230806

Гаврилівці – Сокіл

11,2

О230807

Слобідка Кульчієвецька – Врублівці

11,5

О230808

Княжпіль – ( Кам’янець–Подільський – Стара Ушиця )

4,3

О230809

( Кам’янець–Подільський – Стара Ушиця ) – Китайгород

3,1

О230810

Дерев’яне – Калачківці

16,8

О230811

Кам’янець–Подільський – Супрунківці

16,3

О230812

/Н–03/ – Гуменці

1,9

О230813

Нігин – Залісся – 2 ч/з Думанів 

10,7

О230814

/Р–48/ – (Ярмолинці – Кам’янець – Подільський)
ч/з В.Залісся

12,8

О230815

Калачківці – Рогізна

3,0

О230816

Гуменці – М.Залісся

3,3

О230817

Аеропорт – Кам’янка

0,3

О230818

Під’їзд до м.Кам’янець – Подільський

2,5

О230819

Грушка – Чабанівка

8,0

О230820

Крушанівка – Нефедівці

5,1

О230821

( Кам’янець – Подільський – Стара Ушиця ) – Колодіївка

5,3

О230822

/Р–24/ – Голосків ч/з Улянівку

10,0

О230823

Рихта – Завалля

7,1

О230824

Довжок-Кудринці

22,2

О230803

Збриж – Нігин

1,4

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

235,3

Красилівський район

О230901

Красилів – /Н–03/ ч/з Каламаринку

8,8

О230902

Красилів – Баглайки

10,6

О230903

Красилів – /Н–03/ ч/з Заруддя

16,5

О230904

Щиборівка – Михайлівці

7,8

О230905

Веселівка – Пашутинці

1,6

О230906

Яворівці – [Красилів – /Н–03/ ч/з Заруддя]

3,0

О230907

Дубище – Марківці

16,1

О230908

Красилів – Новодубище

13,4

О230909

Заслучне – Трудове

13,8

О230910

Великі Зозулинці – Малі Зозулинці

4,2

О230911

Чапаївка – Кошелівка

6,5

О230912

Вербівка – Чернелівка

18,6

О230913

Об’їзна м. Красилова

5,4

О230914

Ст.Антоніни – Кузьмин ч/з Манівці

21,5

О230915

Красилів – ( Старокостянтинів – Антоніни )

17,7

О230916

[Красилів – ( Старокостянтинів – Антоніни )] – Дружне

1,8

О230917

[Теофіполь – Красилів – /Н–03/] – Нові Терешки

6,3

О230918

Решнівка – Севрюки

2,3

О230919

Васьківчики – Корчівка

19,5

О230920

Нова Криворудка – Антоніни

19,8

О230921

Якимівці – [Теофіполь – Красилів – /Н–03/]

5,7

О230922

Велика Медведівка – Кременчуки

12,9

О231610

Лютарівка – Чернелівка

18,4

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

252,2

Летичівський район

О231001

Лісоберезівка – /М–12/ ч/з Ялинівку

7,2

О231002

Попівці – Суслівці

4,3

О231003

( Старий Остропіль – Вовковинці ) – Грушківці

3,0

О231004

Летичів – Шпичинці

12,7

О231005

/М–12/ – Голенищево

16,4

О231006

Ставниця – Свічна

23,7

О231007

Ставниця – Щедрова

16,5

О231008

Летичів – Гречинці

15,1

О231009

Волосівці – [/Н–03/ – Меджибіж]

4,0

О231010

/М–12/ – ( Старий Остропіль – Вовковинці )

20,1

О231011

Летичів – Рудня

6,5

О231012

Козачки – ( Старий Остропіль – Вовковинці ) 

4,3

О231013

/М–12/ – Требухівці

1,1

О231014

/М–12/ – Шпичинці

7,6

О231719

Хмельницький – Голосків

4,1

О231705

/Н–03/ – Меджибіж

13,2

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

159,8

Новоушицький район

О231101

Нова Ушиця – Куражин

26,9

О231102

Антонівка – Пижівка

30,0

О231103

Нова Ушиця – Загоряни

18,3

О231104

Струга – Рудківці — Дністровське водосховище

21,1

О231105

Борсуки – Березівка

9,6

О231106

Куча – Хребтіїв

12,8

О231107

Губарів – З.Курилівці

10,0

О231108

Заборознівці – Заміхів

13,1

О231109

Заміхів – Струга

6,0

О231110

Цівківці – Каскада

7,5

О231111

Нова Ушиця – Філянівка

1,3

О231112

Глибочок – ( Солобківці – Нова Ушиця )

8,5

О231113

Джуржівка – ( Солобківці – Нова Ушиця )

9,0

О231114

Об’їзна смт.Нова Ушиця

2,5

О231115

Косиківці – ( Антонівка – Пижівка )

4,6

О231116

М.Стружка – ( Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський )

0,9

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

182,1

Полонський район

О231201

Полонне – Гриців

24,6

О231202

Новаки – Полонне

19,0

О231203

Новоселиця – межа району ч/з Котелянку, Прислуч

20,5

О231204

Буртин – Понінка

10,9

О231205

Об’їзна м. Полонного

4,9

О231206

Сягрів – Н.Лабунь

17,2

О231207

М.Каленичі – Коханівка

5,9

О231208

( Полонне – Гриців ) – М.Шкарівка

12,8

О231209

Сасанівка – Храбузна ч/з Кустівці

20,5

О231210

( Шепетівка – Чуднів – Бердичів ) – Черніївка

12,0

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

148,3

Славутський район

О231301

Ганнопіль – Старий Кривин

19,7

О231302

Піддубці – Ганнопіль

19,8

О231303

Славута – Хоровець – В.Правутин

36,9

О231304

Берездів – М.Правутин

7,8

О231305

Берездів – ( Корець – Славута – Антоніни ) ч/з Сьомаки

20,2

О231306

Волиця – Губельці

3,1

О231307

Прикордонна Улашанівка – Понора

6,1

О231308

Плоска – Дяків

5,9

О231309

Жуків – Марачівка – Миньківці

11,8

О231310

х.Шевченко – Романіни 

7,0

О231311

Кутки – Хвощівка

5,7

О231312

Нараївка – Рівки

6,6

О231313

Довжки – Ганнопіль

6,3

О231314

Піддубці – Мухарів

5,9

О231315

Берездів – Красностав

8,3

О231316

Тростянець – Ставичани

8,1

О231317

Цвітоха – /Н–25/

1,5

О231318

/Н–25/ – Полянь

2,7

О231319

Улашанівка – ( Корець – Славута – Антоніни )

4,7

О231320

Улашанівка – Славута

3,0

О231321

Ст.Кривин – /Н–25/

1,5

О231322

Славута – Хоровиця

10,9

О231906

Дубіївка – Манятин ч/з Рилівку

8,2

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

211,7

Старокостянтинівський район

О231401

Старокостянтинів – Загірне

20,4

О231403

Пеньки – В.Пузирки ч/з Бовкуни

10,6

О231404

Пихтії – Костянець ч/з Бутівці, Стецьки

19,3

О231405

/Н–25/ – Партинці

9,4

О231406

Миролюбне – Круглики

7,8

О231407

/Н–03/ – Немиринці ч/з Морозівку 

19,0

О231408

Великі Мацевичі – Писарівка

4,9

О231409

Сахнівці – Хижники ч/з Киселі

13,7

О231410

Чорна – Старий Остропіль ч/з Райки

10,1

О231411

( Старокостянтинів – Шрубків ) – Іванківці ч/з Ілляшівку, Олександрівку

10,7

О231412

Мартинівка – Коржівка

8,0

О231413

Миролюбне – Підгірне

8,3

О231414

Ладиги – Пасічна

5,5

О231415

/Н–03/ – Григорівка

3,1

О231416

( Шепетівка – Старокостянтинів ) – Демківці

1,1

О231417

Червона Семенівка – /Н–25/

9,5

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

161,4

Старосинявський район

О231501

Стара Синява – Травневе

12,1

О231502

Стара Синява – Нова Синявка

14,8

О231503

Стара Синява – Дубова

15,5

О231504

( Старий Остропіль – Вовковинці ) – Хмільник

9,3

О231505

Харківці – Адампіль

12,4

О231506

( Старий Остропіль – Вовковинці ) – Бичева
ч/з  Мшанець

2,6

О231507

( Стара Синява – Дубова ) – ( Старокостянтинів – Загірне )

1,7

О231508

Ожарівка – Пишки

3,2

О231509

Пилява – Карпівці

9,4

О231510

Дашківці – Щербані

8,2

О231511

Пїд’їзд до с.Сьомаки

1,3

О231512

( Старий Остропіль – Вовковинці ) – Адампіль

1,2

О231414

Ладиги – Пасічна

5,1

О231411

( Старокостянтинів – Шрубків ) – Іванківці ч/з Ілляшівку, Олександрівку

16,5

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

113,3

Теофіпольський район

О231601

Теофіполь –  ( Ямпіль –Тихомель ) ч/з Човгузів

11,4

О231602

Теофіполь –  /Р–48/ ч/з Котюрженці

13,6

О231603

Волиця – Троянівка

9,0

О231604

( Ланівці – Лисогірка – Теофіполь ) –
( Білогородка – Базалія ) ч/з Шибена,
В.Лазучин

42,7

О231605

Шибена – Елізаветпіль ч/з Гальчинці

10,8

О231606

( Ланівці – Лисогірка – Теофіполь ) – Колісець

13,4

О231607

Караїна – Гальчинці ч/з Медисівку

7,0

О231608

( Білогородка – Базалія ) – М.Жеребки

7,0

О231609

[Теофіполь – Красилів – /Н–03/] – М.Петровського ч/з Олійники

5,6

О231610

Лютарівка – Чернелівка

3,0

О231611

Гаївка – ( Волочиськ – Щаснівка )

1,6

О231612

( Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Кунча

0,7

О230704

Білогородка – Базалія ч/з Волицю

39,7

О230112

Окіп – /Р–48/  ч/з Рідки

11,8

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

177,3

Хмельницький район

О231701

Хмельницький – Миколаїв ч/з Іванківці

20,3

О231702

/М–12/ – Ружична ч/з Жучківці

39,8

О231703

П.Гринівці – В.Гора

12,8

О231704

Ставчинці – ( Хмельницький – Волочиськ )
ч/з Захарівці

11,9

О231705

/Н–03/ – Меджибіж

17,9

О231706

( Хмельницький – Миколаїв ) – Грузевиця ч/з Осташки

8,3

О231707

Редвинці – /М–12/

18,1

О231708

Терешівці – Пирогівці

13,8

О231709

/М–12/ – Андрійківці ч/з Малиничі

10,5

О231710

Лапківці – Чорний Острів ч/з Рідкодуби

9,2

О231712

Хмельницький – /Н–03/ ч/з Л.Гринівці

5,1

О231713

/Н–03/ – Шпичинці

7,6

О231714

Климашівка –  /Н–03/

6,4

О231715

Малашівці – /М–12/

3,3

О231716

Олешин – ( Хмельницький – Миколаїв )

2,5

О231717

Чабани – /М–12/

2,0

О231718

Шаровечка – /М–12/

1,5

О231719

Хмельницький – Голосків

18,1

О231720

/М–12/ – Рижулинці

4,0

О231721

Під’їзд до госпіталю

0,6

О231722

ст.Скібневе — Королівка

1,1

О230903

Красилів – /Н–03/ ч/з Заруддя

2,4

О231009

Волосівці – [/Н–03/ – Меджибіж]

8,2

О230501

Деражня – Масівці

2,7

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

228,1

Чемеровецький район

О231801

Чемерівці – Криків

10,9

О231802

( Чемерівці – Криків ) – М.Зелена ч/з Шидлівці

8,4

О231803

Збриж – Нігин

29,8

О231804

Бережанка – Пукляки

32,7

О231805

Свіршківці – Сл.Скіпчанська ч/з Вишнівчик

20,6

О231806

Закупне – Дубівка

6,7

О231807

Гусятин – Антонівка

27,5

О231808

Юрківці – ( Чемерівці – Криків )

1,5

О231809

Шидлівці – Андріївка

5,3

О231810

Вільхівці – Вівся ч/з Романівку

19,0

О231811

( Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський ) – Біла

3,9

О231812

Цикова – Черче

6,5

О231813

Ружа – Кормильче

5,0

О231814

Н.Життя – Михалівка

8,3

О231815

Сокиринці – Чагарівка

4,1

О231816

Долинівка – Гуків

4,0

О231817

Ямпільчик – Хропотова

5,8

О231818

Залісся – Свіршківці

6,0

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

206,0

Шепетівський район

О231901

Шепетівка – Пліщин

5,0

О231902

Шепетівка – Судилків

4,7

О231903

Хутір – Климентовичі

16,9

О231904

Чотирбоки – Ленківці

4,8

О231905

/Н–02/ – Сульжин ч/з Вербівці

4,4

О231906

Дубіївка – Манятин ч/з Рилівку

10,9

О231907

Під’їзд до Чотирбоцького ХПП

0,4

О231908

( Шепетівка – Чуднів – Бердичів ) – Новичі

1,0

О231909

Бронники – Конотоп

14,1

О231910

/Н–25/ – Плесна

2,8

О231911

Пиляї – Білопіль ч/з Мокиївці

8,6

О231912

/Н–25/ – Марківці ч/з Вишневе

15,6

О231913

Саверці – /Н–02/ ч/з Лотівку

7,2

О231914

Хролин – Рожична ч/з Медведівку

18,0

О231915

Вовківці – /Н–25/

3,0

О231916

К.Решнівка – Сошки

10,9

О231917

/Н–02/ – Коськів

2,3

О231918

Об’їзна дорога Шепетівка – Судилків “кільцева”

3,0

О231201

Полонне – Гриців

2,0

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

135,6

Ярмолинецький район

О232001

Ярмолинці – Коритна

17,5

О232003

/Н–03/ – М.Морозівський

18,4

О232004

/Н–03/ – Круті Броди

15,7

О232005

Баламутівка – Шарівка

10,5

О232006

Ст.Ярмолинці – Томашівка

3,2

О232007

( Хмельницький – Віньківці – Дашківці ) – Іванківці

9,7

О232008

( Ст.Скібнево – Королівка ) – Лебедівка

11,5

О232009

Сутківці – Борбухи

7,3

О232010

Стріхівці – Андріївка

3,8

О232011

Косогірка – Савинці

2,5

О232012

/Н–03/ – Соколівка

0,6

О232013

( Ст.Скібнево – Королівка ) – Вербка

2,9

О232014

Соснівка – ( Ярмолинці – Кам’янець –Подільський )

1,8

О232015

Тарасівка – ( Стріхівці – Андріївка )

1,3

О232016

Ясенівка – ( Ярмолинці – Кам’янець –Подільський )

1,5

О232017

Іванківці – Коржівці

3,6

О231722

Ст.Скібнево – Королівка

34,2

РАЗОМ ПО РАЙОНУ:

146,0

 

 

ВСЬОГО :

3667,2