Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Водіям та перевізникам » Перелік автомобільних доріг Хмельницької області » Перелік автомобільних доріг місцевого значення (районні)

Перелік автомобільних доріг місцевого значення (районні)

П Е Р Е Л І К

районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області,

у тому числі їх ділянок, що суміщаються з вулицями міст та інших населених пунктів

№№

дороги

Назва автомобільної дороги

Протяжність, км

1

2

3

Білогірський район

С230101

Дідківці – Норилів

2,0

С230102

Держаки – Шимківці ч/з Кур’янки

6,5

С230103

Козин – Переросле

3,1

С230104

Баймаки – Ставищани

3,8

С230105

Надишень – Вікнини   

2,7

С230106

Вілія – Загребля

1,5

С230107

Н.Семенів – Калинівка

5,8

С230108

Лепесівка – Вільшаниця

6,4

С230109

В.Дедеркали – /Н–02/

6,2

С230110

[Білогір’я – /Р-26/] – ( Білогір’я – Плужне ) ч/з Тростянку

9,1

С230111

( Хорошів – Ставищани – Вільшаниця ) – Кащинці

1,4

С230112

Соснівка – /Н–02/ з під’їздом до с. Соснівочка

6,7

С230113

Весняне – /Н–02/

2,3

С230114

Водички – /Н–02/

1,5

С230115

Під’їзд до ст.Лепесівка

0,5

С230116

Зіньки – /Р-26/

1,2

С230117

( Білогір’я – Плужне ) – Вікентове

1,5

С230118

Жемелинці – /Р–48/

2,0

С230119

Під’їзд до ст.Суховоля

0,3

С230120

[Білогір’я – /Р-26/] – Іванівка

1,6

С230121

Під’їзд до ст.Жижниківці

1,5

С230122

Заріччя – /Р-26/

0,9

С230123

( Білогір’я – Вільшаниця ) – Закіт

2,5

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

71,0

Віньковецький район

С230201

Віньківці – Карижин

5,6

С230202

Гута – М.Олександрівський

3,7

С230203

М.Олександрівський – Бистриця

4,4

С230204

Висілок – Карачіївці

5,7

С230205

Нетечинці – Дружба ч/з Славуту

7,5

С230206

(Майдан Олександрівський – Говори) –  Балки 

0,6

С230207

Пилипи Олександрівські – Ч.Зірка

2,7

С230208

Женишківці – Сл.Женишковецька

1,0

С230209

Зіньків – Станіславівка

2,3

                                РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

33,5

Волочиський район

С230301

Случ – Чухелі

2,3

С230302

Чухелі – Левківці

3,2

С230303

Канівка – Петрівка

4,5

С230304

Раціборівка – Соломна

4,2

С230305

Чернява – Кущівка

3,0

С230306

Лонки – Кушнирівська Слобідка

3,2

С230307

Сербинів – Ріпна

2,2

С230308

Жовтневе – Великі Жеребки

2,0

С230309

Іванівка – /Р–48/

3,0

С230310

/Р–48/ – Червоний Острів

2,3

С230311

(Волочиськ – Соломна) — Лозова

3,0

С230312

Мирівка – Федірки

2,2

С230313

Вочківці – Бутівці

2,5

С230314

Збручівка – ( Волочиськ – Щаснівка )

1,0

С230315

Соболівка – ( Волочиськ – Щаснівка )

0,8

С230316

( Волочиськ – Щаснівка ) – Петрівщина

1,7

С230317

[/Р–48/ – Бубнівка ч/з Попівці] – Березина

4,1

С230318

Мочулинці – /М–12/

6,4

С230319

/М–12/ – Качуринці

3,7

С230320

/М–12/ – Мислова

3,1

С230321

/М–12/ – Медведівка

1,3

                                    РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

59,7

Городоцький район

С230401

Ковалівка – Тростянець

2,3

С230402

Н.Світ – Іванівка

3,3

С230403

Підлісний Олексинець – Слобідка Підлісноолексинецька

4,2

С230404

( Чернелівка – Городок – Смотрич ) –
М.Левада

1,3

С230405

( Чернелівка – Городок – Смотрич ) – Грицьків

1,5

С230406

М.Яромирка – В.Яромирка

2,6

С230407

Вербична – Сирватинці

4,5

С230408

Зал.переїзд  – ст.Лісоводи

0,9

С230409

Об’їзна  с. Лісоводи

4,4

С230410

Кремінна – Лісоводи

3,3

С230411

Кузьмин – ( Чернелівка – Городок – Смотрич )

4,1

С230412

Новосілка – ( Чернелівка – Городок –
Смотрич )

1,9

С230413

[/Р–50/ – ( Чернелівка – Городок – Смотрич )] – Радковиця

6,2

С230414

[/Р–50/ – ( Чернелівка – Городок – Смотрич )] – Турчинці

2,9

С230415

Ліпибоки – Веселець

2,4

С230416

Куманів – Андріївка

4,1

С230417

/Р–48/ – Мартинківці

2,0

С230418

/Р–48/ – Калинівка

3,4

С230419

Слобідка Сатанівська – Кринцилів

3,2

С230420

/Р–50/ –  х.Кремінянський

0,9

С230421

/Р–50/ –  х.Борщівський

0,9

С230422

Тарасівка – Олександрівка

5,7

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

66,0

Деражнянський район

С230501

Деражня – Новосілка ч/з Літки

6,8

С230502

( Новосілка – Охрімівці ) – ( Хмельницький – Віньківці – Дашківці )

9,2

С230503

Божиківці – ( Деражня – Явтухи )

8,1

С230504

( Маниківці – Деражня ) – ( Деражня – Явтухи ) ч/з Шарки

3,3

С230505

Зяньківці – Бомкове

3,8

С230506

( Голосків – Деражня – Лука Барська ) –
Сіноводи

2,7

С230507

Стреків – ( Голосків – Деражня –
Лука Барська )

2,2

С230508

Осикове – ( Голосків – Деражня –
Лука Барська )

3,5

С230509

Плюшки – Вовковинці

5,0

С230510

( Голосків – Деражня – Лука Барська ) – Подолянське

1,1

С230511

( Радівці – Степівка ) – Макарове

1,7

С230512

Стара Гута – ( Радівці – Степівка )

3,0

С230513

Згар – ( Радівці – Степівка )

1,9

С230514

Буцневе – ( Деражня – Колосівка ч/з Галузинці)

2,5

С230515

Під’їзд до с.Марківка

0,8

С230516

Під’їзд до с.Мазники

3,7

С230517

Під’їзд до с.Адамівка

3,3

С230518

Волоське – Н.Гута

5,3

С230519

( Голосків – Деражня – Лука Барська ) – Новостроївка

5,2

С230520

Під’їзд до с.Сатуріно

1,0

С230521

Під’їзд до с.Ст.Майдан

2,2

С230522

( Деражня – Колосівка ч/з Галузинці ) – Гуляки

0,8

С230523

Розсохи – ( Летичів – Шпичинці )

1,7

С230524

Явтухи – Гармаки

2,0

С230525

Березове – Богданівці

5,7

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

86,5

Дунаєвецький район

С230601

Балинівка – Чечільник

10,7

С230602

( Балинівка – Чечільник ) –  Слобідка Балинська

2,7

С230603

Морозів – Гута Морозівська

2,8

С230836

Привороття Друге – /Н–03/

2,9

С230605

[/Н–03/ – Яцьківці] – Млаки

6,2

С230606

Ріпинці – Смотрич

7,1

С230607

Сл.Залісецька – Сл.Рахнівська

3,5

С230608

Чимбарівка – М.Жванчик

1,4

С230609

Трибухівка – В.Жванчик

4,7

С230610

Маліївці – Сприсівка

5,5

С230611

Пільний Мукарів – [/Н–03/ – Вихрівка]

3,0

С230612

( Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський ) – Городиська

5,7

С230613

Січинці – Панасівка

3,1

С230614

( Трибухівка – В.Жванчик ) – Ліпини

1,0

С230615

( Іванківці – Притулівка ) – Заглосна

1,0

С230616

Степок – ( Зеленче – Заставля )

0,9

С230617

[Ярова Слобідка – ( Гуків – Дунаївці – Могилів–Подільський )] – Руда Гірчичнянська

1,2

С230618

[/Н–03/ – Яцьківці]– Ксаверівка

1,5

                              РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

64,9

Ізяславський район

С230701

Христівка – Сморшки

3,9

С230702

Ізяслав – Більчин

10,4

С230703

Білогородка – Мирне

5,7

С230704

Чижівка – Теліжинці

1,9

С230705

( Ізяслав – Тишевичі ) – Кіндратка ч/з Білеве

4,4

С230706

Лопушне – Мислятин

1,7

С230707

Дібрівка – Завадинці

4,7

С230708

Закриничне – М’якоти

10,3

С230709

Михайлівка – Дертка

6,5

С230710

Хотень Другий – Плужне

6,5

С230711

Ліщани – Шевченка

3,9

С230712

Пильки – Калинівка

2,9

С230713

Долоччя – /Р 26/

1,1

С230714

Ревуха – ( Корець – Славута – Антоніни )

0,8

С230715

Путринці – ( Корець – Славута – Антоніни )

3,0

С230716

Забрід – ( Корець – Славута – Антоніни )

2,5

С230717

Припутенка – [( Кам’янка – Шепетівка ) – Білеве ч/з Припутні]

1,3

С230718

Васьківці – ( Ізяслав – Н.Село )

0,7

С230719

( Ізяслав – Більчин ) – Криволука

2,2

С230720

М.Радогощ – ( Закриничне – М’якоти )

1,1

С230721

( Борисів – Клубівка ) – Заріччя

1,9

С230722

Новосілка – ( Михайлівка – Дертка )

1,6

С230723

( Білогородка – Базалія ) – Рокитне

2,1

С230724

( Чепці – Григорівка ) – Даньківці

1,0

С230725

Об’їзна м. Ізяслава

4,8

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

86,9

Кам’янець – Подільський район

С230801

Подоляни –Адамівка ч/з Нововолодимирівку

10,8

С230802

Привороття – Чорнокозинці

12,0

С230803

[Ніверка – /Р–24/] – ( Привороття – Чорнокозинці ) ч/з Шустівці

7,3

С230804

( Оринин – Підпилип’я ) – маслозавод

1,0

С230805

Оринин – Ріпинці

3,0

С230806

Залісся – Параївка

4,3

С230807

Мілівці – Завалля

7,2

С230808

Сл.Рихтівська – Кізя Кудринецька

3,4

С230809

( Довжок – Кудринці ) – Слобідка Рихтівська

1,9

С230810

( Довжок – Кудринці ) – Лісківці

4,0

С230811

Кадиївці – Суржа

4,6

С230812

( Довжок – Ластівці ) – Нагоряни

1,6

С230813

( Завалля – Гринчук ) – Вітківці

4,9

С230814

Ластівці – Ісаківці ч/з Збруч

8,3

С230815

( Завалля – Гринчук ) – Брага

1,5

С230816

Межигір – Бабшин

10,0

С230817

Сокіл – Каветчина

4,5

С230818

Руда – Цвіклівці

4,5

С230819

Островчани – Ходоровці

3,9

С230820

Колибаївка – Червона Чагарівка

2,1

С230821

/Н–03/ – Кубачівський кар’єр

1,5

С230822

Врублівці – Яруга

1,4

С230823

(Кам’янець – Подільський – Стари Ушиця) – Фурманівка

2,6

С230824

Слобідка Кульчієвецька – Боришківці
ч/з Оленівку

6,4

С230825

Кульчіївці – Калиня

4,6

С230826

Колибаївка – Вільховець

1,5

С230827

/Н–03/ – Смотрич

1,0

С230828

Бровари – Гелетина ч/з Дерев’яни

5,0

С230829

Привітне – Бровари

1,8

С230830

( Дерев’яне – Калачківці ) – Демшин

1,7

С230831

( Дерев’яне – Калачківці ) – Субич

1,6

С230832

( Дерев’яне – Калачківці ) – Патринці

0,9

С230833

Вихватнівці – Ленівка

1,4

С230834

Супрунківці – Тернавка

4,1

С230835

Гуменці – ст.Нігин

8,5

С230836

Привороття Друге – /Н–03/

2,9

С230837

( Ярмолинці – Кам’янець – Подільський ) – Киселівка

3,0

С230838

(Кам’янець – Подільський – Стари Ушиця) – Гораївка

5,6

С230839

Липи – Чабанівка

5,7

С230840

Каштанівка – Грушка

2,6

С230841

Нефедівці – Подільське

2,7

С230842

( Кам’янець – Подільський – Устя ) – Велика Слобідка

6,2

С230843

Нефедівці – Лучки

3,4

С230844

Шутнівці – Баговиця

10,4

С230845

Мала Слобідка – В.Панівці

4,0

С230846

Абрикосівка – /Н–03/ ч/з Корчівку

7,6

С230847

/Н–03/ – Колубаївці

2,0

С230848

/Н–03/ – Лисогірка

3,0

С230849

Оринин – Теклівка

4,2

С230850

/Р–24/ – Пудлівці

3,2

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

211,3

Красилівський район

 С230901

( Щиборівка – Михайлівці ) – Радісне

2,5

С230902

Веселівка – Берегелі

4,6

С230903

[Красилів – /Н–03/ ч/з Заруддя ] – Слобідка Красилівська

0,9

С230904

Митинці – Вереміївка

3,2

С230905

( Заслучне – Трудове ) – Говори

1,0

С230906

( Лютарівка – Чернелівка ) – Підлісся

0,6

С230907

Малі Зозулинці – Улянівка Друга

4,9

С230908

Новосілка – ( Малі Зозулинці – Улянівка
Друга )

1,1

С230909

Дворик – ( Вербівка – Чернелівка )

1,7

С230910

Дубина – Мончинці

3,6

С230911

Моньки – Сорокодуби

4,2

С230912

Кульчинки – Лагодинці

6,0

С230913

Грицики – Печеськи

1,9

С230914

Маленки – Терешки

0,6

С230915

( Васьківчики – Корчівка ) – Зелена

1,9

С230916

Трусилівка – Федорівка

3,2

С230917

Рублянка – ( Нова Криворудка – Антоніни )

1,6

С230918

Мала Салиха – Велика Салиха

3,0

С230919

( Корець – Славута – Антоніни ) – Долинівці

2,1

С230920

Лісова Волиця – (Старокостянтинів – Антоніни)

1,2

С230921

Великі Юначки – Медці

3,2

С230922

Малі Юначки – (Велика Медведівка – Кременчуки)

3,3

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

56,3

Летичівський район

С231001

Митківці – (Старокостянтинів — Шрубків)

8,2

С231002

Юрченки – (Ставниця – Свічна)

2,2

С231003

Під’їзд до с.Новокостянтинів

0,6

С231004

Буцні – Голенищево

3,9

С231005

Снітівка – Російська Буда

5,4

С231006

Михунки – Іванинці

6,7

С231007

Анютино – Козачки

2,5

С231008

Сахни – Лозни

1,9

С231009

Сахни – Майдан Сахнівський

4,8

С231010

Русанівці –/М–12/                                              

6,5

С231011

[Стара Синява – Меджибіж — /М–12/] – Западинці

2,7

С231012

( Буцні – Голенищево ) – М.Голенищівський

1,4

С231013

[ /М–12/ – ( Старий Остропіль – Вовковинці )] – х.Майдан

0,4

С231014

[Лісоберезівка – /М–12/] – Москалівка

0,5

С231015

[Лісоберезівка –/М–12/] – Новомиколаївка

2,3

С231016

Н.Гута – [ /М–12/ – ( Старий Остропіль – Вовковинці )]

3,8

С231017

( Копитинці – Щедрова ) – ( Попівці –
Суслівці )

1,0

С231018

Копитинці – Щедрова

5,1

С231019

Ярославка – ( Старокостянтинів – Шрубків )

5,8

С231021

Подільське – /М–12/

1,1

С231022

Головчинці – /М–12/

2,1

С231023

/М–12/ – під’їзд до с. Русанівці

2,0

С231024

Рожни – Кудинка

5,2

С231025

Л.Березівка – /М–12/   

2,7

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

78,8

Новоушицький район

С231101

Жабинці – Заміхів

1,7

С231102

Тимків – Отроків

3,9

С231103

( Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський ) – Івашківці

4,0

С231104

П.Хребтіївські – Іванківці

2,9

С231105

Вільховець – Маціорськ

3,7

С231106

( Струга – Рудківці  — Дністровське водосховище) – Ст.Гута

3,5

С231107

Слобідка – ( Струга – Рудківці — Дністровське водосховище)

1,7

С231108

( Струга – Рудківці  — Дністровське водосховище) – Н.Гута

1,7

С231109

Іванівка – ( Солобківці – Нова Ушиця )

1,3

С231110

( Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський ) – Балабанівка

1,7

С231111

Хворосна – ( Гуків – Дунаївці – Могилів–Подільський )

2,8

С231112

( Заміхів – Струга ) – Щербівці

3,6

С231113

М.Шурка – Куражин

1,1

С231114

( Нова Ушиця – Куражин ) – Глибівка

0,7

С231115

Кружківці – ( Антонівка – Пижівка )

2,2

С231116

Миржіївка – Глібів

2,6

С231117

( Антонівка – Пижівка ) – Садове

1,2

С231118

Висілок – ( Любар – Хмельник – Лука Барська – Нова Ушиця )

0,5

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

40,8

Полонський район

С231201

Лодзянівка – Майдан Волянський

7,0

С231202

Ганнусине – ( Полонне – Гриців )

8,7

С231203

Карповщина – Новоселиця

5,3

С231204

В.Березна – Дубовий Гай  

8,6

С231205

Під’їзд до с.Радгоспне

2,4

С231206

( Полонне – Гриців ) – Кіпчинці

13,4

С231207

Під’їзд до с.Варварівка

1,7

С231208

Об’їзна с.Новоселиця

3,2

РА ЗОМ ПО РАЙОНУ :

50,3

Славутський район

 

С231301

Хоровець – Гута

3,0

 

С231302

Бесідки – ( Берездів – М.Правутин )

6,0

 

С231303

Ганнопіль – Ногачівка

10,1

 

С231304

Потереба – Лисиче

4,6

 

С231305

Д.Гора – Лисиче

3,2

 

С231306

Берездів – Модестівка

2,3

 

С231307

Селичів – Михайлівка

3,7

 

С231308

Пузирки – Іванівка

3,4

 

С231309

( Корець – Славута – Антоніни ) – Вачів ч/з Перемишель

6,4

 

С231310

Хоросток – ( Корець – Славута – Антоніни )

3,0

 

С231311

( Корець – Славута – Антоніни ) – Досін

1,5

 

С231312

Мухарів – Улянівка

3,9

 

С231313

Василинівка – Тростянець

2,0

 

С231314

Новий Кривин – Старий Кривин

3,6

 

С231315

Голики – Варварівка

1,0

 

С231316

Нетішин – Стригани ч/з Комарівку

8,0

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

65,7

 

Старокостянтинівський район

 

С231401

( Старокостянтинів – Шрубків ) – Семиреньки

2,0

 

С231402

Веснянка – Гнатки

6,0

 

С231403

Киселі – Самчики

8,8

 

С231404

Іршики – Малишівка

2,2

 

С231405

Пашківці – /Н–25/

2,1

 

С231406

Ленінське – ( Новоград – Волинський – Полонне – Старокостянтинів )

8,4

 

С231407

Левківка – Йосипівка

4,7

 

С231408

Емці – Лажева

8,4

 

С231409

Вербівочка – Першотравневе ч/з Нападівку

10,0

 

С231410

Раштівка – Малі Мацевичі

10,3

 

С231411

Красносілка – об’їзна м.Старокостянтинів         

1,8

 

С231412

Немиринці – Берегелі

3,0

 

С231413

Немиринці – Кантівка  

7,3

 

С231414

Губин – Ладиги

3,5

 

С231415

Самчики – Степок

3,4

 

С231416

Дубина – Жабче

4,7

 

С231417

Сербинівка – Махаринці

5,9

 

С231418

Караїмівка – Веснянка – Ланок 

4,7

 

С231419

/Н–25/  – Зеленці

1,0

 

С231420

Криниця – /Н–25/

2,0

 

С231421

/Н–25/  – Капустин

1,5

 

С231422

/Н–25/  – Попівці

2,2

 

С231423

Грибенинка – /Н–25/

2,4

 

С231424

/Н–03/ – Воронківці

4,3

 

С231425

( Миролюбне – Круглики ) – Веселе

1,9

 

С231426

( Новоград – Волинський – Полонне –Старокостянтинів ) – Половинники

2,8

 

С231427

( Новоград – Волинський – Полонне – Старокостянтинів ) – Громівка 

1,3

 

С231428

( Новоград – Волинський – Полонне –Старокостянтинів ) – Немирівка

1,6

 

С231429

Северини – /Н–03/

3,6

 

С231430

Калинівка – /Н–03/

1,3

 

С231431

Кучівка – Стецьки

2,0

 

С231432

Оріхівка – Великий Чернятин

3,5

 

С231433

/Н–25/  – Андронівка

2,0

 

С231434

( Старокостянтинів – Шрубків ) – Вербородинці

2,0

 

С231435

Хижники – Яремичі

2,5

 

С231436

[Северини – /Н–03/] – М. Вишнопіль

2,0

 

С231437

( Чорна – Старий Остропіль ) – Шевченка

1,0

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

138,1

 

Старосинявський район

 

С231501

Щербані – ( Старий Остропіль – Вовковинці )

4,6

 

С231502

Гончариха – Паплинці

4,6

 

С231503

Цимбалівка – Яблунівка

4,6

 

С231504

Під’їзд до с.Подоляни

1,9

 

С231505

( Старий Остропіль – Вовковинці ) – ( Стара Синява – Нова Синявка )

3,1

 

С231506

Липки – ( Старий Остропіль – Вовковинці )

3,4

 

С231507

Миколаївка – [( Старокстянтинів – Шрубків ) – Іванківці ч/з Іляшівку, Олександрівку]

1,6

 

С231508

Теліжинці – ( Стара Синява – Дубова )

3,2

 

С231509

[Стара Синява – Меджибіж  – /М-12/] –  х.Петровського ч/з Дашківці

3,0

 

С231510

Мисюрівка – ( Стара Синява – Травневе )

1,2

 

С231511

Пилявка – ( Пилява – Карпівці )

2,7

 

С231512

Рідкодуби – ( Ладиги – Пасічна )

0,6

 

С231513

Залісся – Червоний Степок

1,8

 

С231514

[Стара Синява – Меджибіж  – /М-12/] – Буглаї

3,2

 

С231515

Вишневе – Олександрівка

1,8

 

С231516

Заставці – Ілятка

8,6

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

49,9

 

Теофіпольський район

 

С231601

Кривовілька – Новоставці

1,6

 

С231602

Човгузів – Вовківці

2,5

 

С231603

Антонівка – Човгузів

4,0

 

С231604

Борщівка – Василівка

3,1

 

С231605

Мар’янівка – Воронівці

2,8

 

С231606

Романово – Кузьминці

6,2

 

С231607

( Ланівці – Лисогірка – Теофіполь ) – Мар’янівка

2,0

 

С231608

/Р–48/ – Ленінське

0,5

 

С231609

Турівка – Ч.Дубина

3,9

 

С231610

[Теофіполь – Красилів — /Н-03/] – Строки

1,6

 

С231611

[Теофіполь – Красилів — /Н-03/] – Заруддя

1,3

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

29,5

 

Хмельницький район

 

С231701

( Хмельницький – Миколаїв ) – В.Калинівка

1,9

 

С231702

Аркадіївці – Шпичинці

5,7

 

С231703

Ружичанка – /М–12/ ч/з Шумівці

6,1

 

С231704

Мартинівка – Педоси ч/з Бережанку  

5,1

 

С231705

Жучківці – Олешківці

3,0

 

С231706

Водички – /М–12/

2,7

 

С231707

/М–12/ – М.Колибань

2,1

 

С231708

Під’їзд до с. Івашківці

2,0

 

С231709

Манилівка – ( Чернелівка – Городок –
 Смотрич )

1,7

 

С231710

Під’зд до с.Волиця

2,0

 

С231711

Хоминці – /М–12/

3,4

 

С231712

Данюки – /М–12/

2,5

 

С231713

Мацьківці – /М–12/

1,5

 

С231714

Під’їзд до с.Тиранівка

1,9

 

С231715

Під’їзд до с.Ляпинці

1,2

 

С231716

/М–12/ – Грузовий двір – Копистин

1,0

 

С231717

( Чернелівка – Городок – Смотрич ) – Брідок

2,9

 

С231718

Під’їзд до с.В.Гора

1,0

 

С231719

Під’їзд до с.Засадьки

0,9

 

С231720

Під’їзд до с.Книжківці

2,6

 

С231721

/М–12/ – Бахматівці

4.5

 

С231722

Колибань – ( Хмельницький – Голосків )

6,2

 

С231723

Люботин – Черепівка

4,4

 

С231724

Під’їзд до с.Н.Вовківці

2,9

 

С231726

( Чернелівка – Городок – Смотрич ) – Нафтулівка

2,2

 

С231727

Під’їзд до с.Корчунок

0,5

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

71,9

 

Чемеровецький район

 

С231801

Вікторівка – [( Чемерівці – Криків ) – М.Зелена ч/з Шидлівці]

1,5

 

С231802

Сл.Смотрицька – Діброва

3,7

 

С231803

Жердя – Красноставці

3,2

 

С231804

Кочубіїв – Жердя

3,7

 

С231805

Гусятин – Боднарівка

3,8

 

С231806

Сл.Смотрицька – Н.Гута

3,0

 

С231807

( Бережанка – Пукляки ) – Ленінське

1,2

 

С231808

М.Бережанка – ( Бережанка – Пукляки )

3,5

 

С231809

П’ятничани – /Р–24/

1,0

 

С231810

Бережанка – ( Ямпільчик – Хропотова )

3,8

 

С231811

Почапинці – Садове

4,6

 

С231812

( Ярмолинці – Кам’янець – Подільський ) – Карачківці ч/з Цикову

6,6

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

39,6

 

Шепетівський район

 

С231901

( Шепетівка – Чуднів – Бердичів ) – Жолудки

2,7

 

С231902

Поляни – Мальованка

8,5

 

С231903

/Р-49/ – Траулин ч/з Савичі

12,3

 

С231904

Рудня Нова – /Р-49/

1,9

 

С231905

Судилків – Лозична

2,2

 

С231906

Дубіївка – М.Лабунь

5,3

 

С231907

Михайлючка – Хмелівка

4,9

 

С231908

Цмівка – Судимонт

2,5

 

С231909

Рожична – ( Шепетівка – Старокостянтинів )

2,2

 

С231910

/Н–25/ – Городище ч/з Пашуки

4,2

 

С231911

Березна – Серединці

3,1

 

С231912

Михайлючка – М.Лабунь

5,3

 

С231913

Сенігів – Круглик

1,7

 

С231914

/Н–02/ – Чотирбоки 

2,0

 

С231915

Вовківці – Вовківчики

1,1

 

С231916

/Р–49/ – Заморочення

0,8

 

С231917

Жилинці – /Н–25/

2,0

 

С231918

Судилків – Білокриниччя

4,7

 

С231919

В.Степ – /Н–25/

2,5

 

С231920

Рилівка – Цвіт

1,6

 

С231921

( Шепетівка – Судилків ) – Красносілка

0,4

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

71,9

 

Ярмолинецький район

 

С232001

Ярмолинці – Шевченка

4,1

 

С232002

Лука – Михайлівка

4,8

 

С232003

Лехнівка – /Н–03/

4,7

 

С232004

Сл.Глушковецька – Глушківці

4,0

 

С232005

Вихилівка – Правдівка

5,4

 

С232006

Антонівці – Голохвасти

3,4

 

С232007

Жилинці – Левківці

1,5

 

С232008

Сл.Кадиївська – Кадиївка

2,0

 

С232009

Пасічна – Магнишівка

2,8

 

С232010

Баламутівка – Лугове

6,2

 

С232011

/Н–03/ – Перегінка

0,7

 

С232012

Лисівка – [/Н–03/ – Круті Броди]

0,4

 

С232013

Видошня – Микитинці

2,5

 

С232014

Васильківці – ( Баламутівка – Шарівка )

2,2

 

С232015

/Н–03/ – Глушковецьке

1,5

 

С232016

( Ярмолинці – Коритна ) – Верхівці

1,8

 

РАЗОМ ПО РАЙОНУ :

48,0

 

 

 

 

ВСЬОГО :

1420,6