Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Водіії, пам"ятайте про особливості експлуатації своїх авто взимку!

Водіії, пам"ятайте про особливості експлуатації своїх авто взимку!

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області нагадує автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані. 

Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива. 

Окрім стандартних предметів, а саме: аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, балонного ключа, буксирувального тросу, запасного колеса та домкрата, вам стануть у нагоді додатковий комплект теплого одягу, гарячі напої в термосі, ліхтар на батарейках, зарядний пристрій для мобільних телефонів, дроти «прикурювання», скребок для очищення скла від льоду, щітка, свічки, сірники, невеличка лопата. Водіям великовагових транспортних засобів необхідно мати зимову гуму, упори противідкатні, ланцюги протиковзання.

За несприятливих погодних умов, обов"язково дотримуйтеся обмежень швидкісних режимів, на які вказують попереджувальні знаки.

Пам"ятайте, що причиною переважної більшості дорожньо-транспортних пригод є недотримання правил дорожнього руху, в першу чергу, перевищення водіями дозволеної швидкості, неуважність та необережність за кермом.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області