Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » У Службі автодоріг створять Громадську раду

У Службі автодоріг створять Громадську раду

За ініціативи Голови Державного агентства автомобільних доріг України до кінця квітня 2016 року при Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області буде створено Громадську раду.

«Головна мета цієї ініціативи – зробити діяльність Служб більш прозорими. Лише за умови постійного громадського контролю ми зможемо справді реформувати дорожню галузь – подолати корупцію та змусити виконувати дорожні роботи якісно», – зазначив Голова Укравтодору, Андрій Батищев.

За його словами, нині громадські активісти не мають належного впливу на регіональні дорожні відомства – їм не вистачає повноважень та доступу. Після того як вони об’єднаються у колегіальні дорадчі органи, вони матимуть законне право ознайомлюватися з усіма важливими документами та правовими актами, надавати пропозиції стосовно вирішення питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування області, контролювати діяльність Служби та надавати пропозиції щодо удосконалення її роботи. 

Наразі, у Службі автодоріг створено ініціативну групу, яка розробила Положення про Громадську раду.

Про дату, час, місце проведення установчих зборів, порядок подання заяв та  перелік документів, необхідних для участі в установчих зборах буде повідомлено додатково.

 

 

Файли для завантажування