УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Президент проінспектував об’єкти «Великого будівництва» на Тернопільщині

Президент проінспектував об’єкти «Великого будівництва» на Тернопільщині

Президент України Володимир Зеленський разом з керівником Укравтодору Олександром Кубраковим оглянув ключовий об'єкт програми «Велике будівництво» у Тернопільській області на 2020 рік – трасу М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

Дорога М-19 є найдовшою транспортною артерією регіону. Загальна протяжність разом із транспортними розв’язками в межах Тернопільської області – 212,3 км. Ремонт ведеться на трьох ділянках, протяжністю 145 км. Загальна вартість робіт – 3,154 млрд гривень.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков: «М-19 проходить через всю область, відновлюємо її на всій протяжності. Роботи на ділянці Вишнівець – Горинка завершені, обхід Кременця завершений на 98%, у нижньому шарі зроблена ділянка до Чорткова. Попереду – активні роботи до Заліщиків, найпівденнішого міста Тернопільщини. Ця дорога з’єднує нас з ще одним містом-островом – Чернівцями».

На наступний рік заплановано початок дорожнього проєкту, який з'єднає дві міжнародні траси М-12 і М-19 в обхід Тернополя.


Загалом Тернопільська область має 1 423 км доріг державного значення. У рамках програми «Велике Будівництво» у регіоні ремонтуємо рекордну кількість кілометрів за останні роки – це 162,1 км автошляхів державного значення. Це вдесятеро більше, ніж минулого року.