Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники Хмельниччини приймали вітання та нагороди з нагоди професійного свята

Дорожники Хмельниччини приймали вітання та нагороди з нагоди професійного свята

День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Напередодні професійного свята, у залі засідань Федерації професійних спілок області, відбулися урочистості. Привітати представників даних професій завітали заступники голів обласної адміністрації та облради.

Посадовці висловлювали слова подяки будівельникам доріг та  інфраструктури, оскільки – це люди, які сьогодні є на передовій економічних перетворень України.

«Усім відомо, що впродовж багатьох років в Україні нарікали на погані дороги, але нарешті ситуація у дорожній галузі почала змінюватися. Швидко та кардинально звичайно виправити її неможливо, але надзвичайно приємно, що перші результати вже відчутні», - зазначив, вітаючи присутніх, начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

Очільник дорожників повідомив, що цього року, завдяки зросту обсягів фінансування, вдалось відновити рекордну кількість кілометрів доріг Хмельницької області. Загалом, до кінця року заплановано відремонтувати більше 70 км дорожнього покриття. Окрім того, вперше, після десятирічної перерви, відновлено будівництво та капітальний ремонт на об’єктах-«довгобудах».

Крім того, Петро Гнидюк, нагадав, що з 1 січня наступного року запрацює  Дорожній фонд. Це є фундаментальна реформа для дорожньої галузі. Дорожній фонд – це стабільний інструмент фінансування та планування не тільки ремонтно-будівельних робіт, але й розвиток дорожніх компаній, та суміжних підприємств. У новоствореному Дорожньому фонді передбачено недоторканні кошти, що направлятимуться виключно на безпеку дорожнього руху. Від усіх надходжень вони становитимуть 5%.

З наступного року також стартує децентралізація управління автомобільними дорогами. Якщо сьогодні на балансі Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області перебуває більше 7 тис. км доріг загального користування, то вже з нового року 5 тис. км відійдуть у підпорядкування обласної адміністрації. Передача доріг місцевого значення на місцевий рівень посприяє якісному утриманню та розвитку автошляхів, і водночас дозволить місцевим керівникам ефективно та незалежно визначати рівень пріоритетів.

На завершення свого виступу, Петро Іванович побажав усім дорожникам та автомобілістам міцного здоров’я, подальшого професійного зростання, добробуту та родинного затишку. Нехай ваша нелегка праця буде нарешті належно оцінена, а масштабні проекти з реконструкції та будівництва доріг стануть реальністю сьогодення.

Кращих представників дорожньої галузі було відзначено Почесними грамотами, подяками та цінними подарунками від обласної ради та адміністрації.

У свою чергу, керівництвом Служби автомобільних доріг було відзначено кращі колективи та працівників ДП «Хмельницький облавтодор» та Служби автодоріг, яким були вручені Почесні грамоти, Подяки та знак «Пошани» Укравтодору.