Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники готуються до погіршення погодних умов

Дорожники готуються до погіршення погодних умов

Сьогодні, 12 січня, у селекторному режимі відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, до якої долучилися й представники Хмельницької обласної комісії ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Володимира Кальніченка.

Одним із основних завдань, що розглядалися, було питання дій державних та місцевих органів влади у разі погіршення погодних умов, які очікуються на території України вже найближчим часом.

Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, Петро Гнидюк,  у ході засідання зазначив, що вжито усіх необхідних заходів по підготовці дорожніх підприємств області до роботи в зимовий період. Зокрема, філіями ДП «Хмельницький облавтодор» заготовлено необхідний обсяг протиожеледних матеріалів, створено 10-денний запас паливо-мастильних матеріалів, забезпечено робочий стан 180 одиниць техніки для зимового утримання автодоріг. На випадок інтенсивних снігопадів укладено 45 договорів на залучення 73 одиниць техніки сторонніх організацій.

З метою оперативного забезпечення проїзду автодорогами за складних погодних умов Віце-прем’єр-міністр України дав доручення перевірити готовність спецтехніки та обладнання, а також налагодити взаємодію між областями у випадку перекриття руху.

Прес-служба САД у Хмельницькій області