Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » 9 лютого проїзд автодорогами Хмельниччини забезпечено

9 лютого проїзд автодорогами Хмельниччини забезпечено

Вчора, 8 лютого, на Хмельниччині погодні умови різко погіршились. На всій території області випадав сильний дощ, який змінився мокрим снігом, температура повітря знизилася до 2 градусів морозу. За ніч випало до 15 см снігу.

Для оперативного подолання наслідків снігопаду було задіяно 150 механізмів, з яких 49 плужних снігоочищувачів та 52 піскорозкидачі, 11 автогрейдерів, 37 навантажувачів та 400 дорожніх працівників.

Покриття доріг на території усієї області оброблялося протиожеледними матеріалами та розчищалося від снігу. Протягом ночі було використано було використано більше 2000  т  протиожеледної суміші.

Наразі проїзд забезпечено, дорожнє покриття мокре. Дорожники продовжують працювати у цілодобовому режимі.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників руху бути вкрай уважними та не забувати, що в умовах постійного коливання температури з переходом через нуль, поверхня дороги швидко вкривається льодом. Не перевищуйте швидкості та не виконуйте ризикованих маневрів.

Якщо у вашого автомобіля досі літні шини – не вирушайте у дорогу. Особливо це прохання стосується водіїв вантажівок, які часто не можуть виїхати на складні ділянки доріг через перезавантаженість транспортного засобу та зношеність шин, чим блокують рух.

Прес-служба САД у Хмельницькій області